Fotografie produktu

STIEFEL Olej z čiernej rasce 250 ml

Kategorie:Zvýšenie váhy a zlepšenie stavu koňa
 
Cena:20,90 €
18,17 €

bez DPH

ks

Čierny rasca (černuška siata) - pre silný imunitný systém
Čierny rasca môže pozitívne pôsobiť na obranný a dýchací systém. Podporuje obranyschopnosť organizmu, kožu, srsť aj dýchacie cesty. Je ho možné použiť aj ako podporný kŕmny doplnok pre kone s ekzémom či letné vyrážkou.
Olej z čiernej rasce je všeobecne drahšie záležitosť v porovnaní s inými olejmi, v prípade Stiefel Oleje z čiernej rasce ale zaručujeme najvyššiu kvalitu: neobsahuje prímesi iných olejov, jedná sa teda o 100% čistý olej zo semien černušky a je za studena lisovaný s dohledatelným pôvodom (Egypt).
Černuška je predmetom mnohých vedeckých výskumov, najmä v nej obsiahnutý thymoquinon a v nezanedbateľnom množstve aj karvakrol a ďalšie terpény: Je potvrdený antioxidačné, antimikrobiálne a protizápalový účinok týchto zlúčenín, napomáhaniu porovnávanie krvného obrazu, olej z černušky je odporúčaný lekármi ako podporný prostriedok k zvládnutiu alergických reakcií (alergici - astma, ekzémy sa v priebehu podávania kapsúl s olejom z černušky subjektívne cítili oveľa lepšie ako pacienti bez nich). Najmä u koní s ekzémami a kožnými problémami nájdeme pre olej z černušky uplatnenie ako pri užívaní vnútorne, tak zvonka.

Balenie: 250 ml, fľaštička s dávkovačom - na použitie ako kôra na 10 dní

Kŕmny návod: 15-25 ml denne pre kone o váhe cca 600 kg

Späť