Fotografie produktu

Samonavíjacie vodítko Lishinu Original

Kategorie:Potreby pre psy
 
Cena:52,10 €
43,06 €

bez DPH

ks

Samonavíjacie vodítko pre psy do 30 kg s výmenným krytom a lanom dlhým 3 metre.

Prvé inteligentné hands-free vodítko na svete, ktoré Vám umožní venovať sa rôznym aktivitám s Vašim psom - môžete behať, nakupovať, telefonovať, tlačiť kočík atď.

Vodítko je umiestnené na Vašom zápästí, odvíja sa a navíja podľa potreby, pričom pes sa spokojne pohybuje vedľa Vás. Lishinu má registrovaný vlastný technický patent. Nemá žiadne tlačidlá, ale je vybavené automatickou brzdou, ktorá pracuje podobne ako bezpečnostné pásy v aute. Aktivuje sa vždy keď Váš pes uskočí alebo odbehne. Brzdu môžete aktivovať aj Vy mávnutím ruky smerom od psa. Pri zablokovaní navyše vydá vodítko špecifický zvuk, podobný klikeru, takže ho počas vychádzky automaticky trénujete. 

Aby bolo vodítko maximálne bezpečné obsahuje taktiež kratšie vodítko tzv. pútko na ruku, ktorú môžete použiť napr. na prechode pre chodcov alebo v situácii kedy očakávate, že by pes mohol zareagovať na nejaký podnet. 

Vodítko navyše vyzerá veľmi štýlovo, má perfektný dizajn a môžete si k nemu dokúpiť výmenné farebné kryty a zladiť sa tak so svojim outfitom. 

Jedná sa o produkt vysokej kvality vyrobený z pevného a odolného plastu. Bezpečnostný mechanizmus sa skladá z laserom rezaných kovových dosiek a 3 m dlhá bezpečnostná šnúra je rovnaká, ako sa používa na padáky. Vyrába sa v EÚ, dizaj bol navrhnutý v Taliansku. 

Ďalšie fotografie

Fotografie produktu
 
Späť

Odporúčame doplnkové produkty