Spúšťame pre Vás nový internetový a neskôr aj kamenný obchod. Všetky produkty, ktoré sú tu uvedené, je už teraz možné zakúpiť.

Objednávky sú väčšinou expedované do 48 hodín. O stave objednávok Vás budeme priebežne informovať e-mailom. V prípade, že Vašu objednávku nebude možné vyexpedovať do 48 hodín, budeme Vás kontaktovať.

Dodávky tovaru sú realizované prostredníctvom spoločnosti EQUIVET, s. r. o., alebo jej dcérskych spoločností.

Doručenie službou DHL. Platba za tovar pri prevzatí.

 

 

Doprava zásielky do 30 kg (dobierka) = 6,60 eur

Doprava zásielky do 50 kg = 11 eur

Každé vrece krmiva je zasielané jednotlivo samostatným balíkom do 30 kg.

 

Všetky pripomienky a otázky prosím posielajte na mail: roszkova@prefarmu.sk

Reklamácie a výmena tovaru:

Všetok u nás nakúpený tovar máte právo do 14 dní bez udania dôvodu vrátiť spät a my Vám vrátime peniaze. Tovar musí byť nepoužitý, nepoškodený a v pôvodnom obale.

Nevyhovujúci tovar (z dôvodu veľkosti, farby atď) Vám samozrejme na požiadanie radi vymeníme.

Ďakujeme za Vašu priazeň.

 

Na všetky nami dodávané elektrické ohradníky poskytujeme 100% záručný i pozáručný servis, pre našich zákazníkov držíme poradenstvo na telefóne pre poskytovanie rád pri montáži, demontáži ohradníkov, odstraňovaniu rôznych porúch či už u zdrojov alebo v samotnom obvode - ohrade.

Predajom ohradníku naše služby pre Vás nekončia, ale začínajú...

Poskytujeme poradenstvo ku všetkému ponúkanému tovaru, k jeho životnosti, vhodnosti a spôsobe použitia. Poradenstvo poskytujeme na tel. čísle: +421 948 969 250 a čísle nášho technika +420 774 939 112 alebo mailom, zaslaním Vášho dotazu na faremniservis@seznam.cz.

Po obdržaní dotazu Vás budeme kontaktovať.

Zásielky v hodnote nižšej ako 25 Eur (vrátane dopravy) neposielame na dobierku. Objednávky je možné uhradiť len bankovým prevodom (počkajte na zaslanie faktúry).

Admin

6. 1. 2019 12:20